parallax background

Diagnostyka i serwis klimatyzacji Kraków


Jeśli twoja klimatyzacja nie działa, działa mało wydajnie czy wydaje z siebie dźwięki wcześniej niesłyszane, nie czekaj i zamów specjalistyczną diagnostykę i serwis klimatyzacji Kraków i okolice. Dojeżdżamy do klienta i diagnozujemy ewentualną usterkę, czyścimy i wykonujemy czynności konserwacyjne, które wydłużają bezawaryjną pracę jednostki.

Nasz serwis klimatyzacji Kraków i okolice oferuje konkurencyjną ofertę cenową i wysoką jakość usług. Już dziś zaoszczędź sobie nerwów i dołącz do grona zadowolonych klientów. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły 502 844 256.

Każde urządzenie z czasem wymaga serwisowania, w przypadku serwisu klimatyzacji jest to szczególnie ważne. Samo czyszczenie klimatyzacji powinno być wykonywane co najmniej raz w roku, ma to duże znaczenie dla jakości generowanego powietrza, jak bezpośrednio przekłada się na stan naszego zdrowia.

W ramach usługi serwisu klimatyzacji oferujemy:


Sprawdzenie poprawnego funkcjonowania instalacji - nasi fachowcy ocenią funkcjonowanie urządzenia, sprawność oraz skontrolują parametry pracy klimatyzatora.

Czyszczenie jednostki - dezynfekcja jak i odgrzybianie klimatyzacji to najważniejsza czynność, która powinna być wykonywania minimum raz w roku. Zdrowe powietrze to zdrowe funkcjonowanie naszych organizmów.

Czyszczenie filtrów - czyszczenie lub ewentualna wymiana filtrów znajdujących się w urządzeniu, jeśli nie nadają się one do dalszego użytku, lub powodują wzrost głośności pracy urządzenia.

Sprawdzenie ciśnienia klimatyzacji - ciśnienie środka chłodzącego wpływa bezpośrednio na skuteczność chłodzenia, w razie braku środka uzupełnimy go do właściwego poziomu.

Regulacja i ustawienie - odpowiednie ustawienie temperatury, siły nadmuchu czy funkcji dodatkowych-udzielenie rad i wskazówek, który poprawią komfort użytkowania.

Serwis klimatyzacji Kraków

Działamy zarówno w Krakowie, jak i dojeżdżamy do okolicznych powiatów. Oferujemy konkurencyjną ofertę cenową i wysoką jakość usług. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Przekonało się już o tym wielu klientów prywatnych jak i właścicieli firm. Już dziś dołącz do nich i oszczędzaj nerwy, czas i pieniądze.

Działamy we wszystkich dzielnicach miasta Kraków: Stare Miasto, Dzielnica II Grzegórzki, Prądnik Czerwony, Prądnik Biały, Krowodrza, Bronowice, Zwierzyniec, Dębniki, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Swoszowice, Podgórze Duchackie, Bieżanów-Prokocim, Podgórze, Czyżyny, Mistrzejowice, Bieńczyce, Wzgórza Krzesławickie, Nowa Huta

Dojeżdżamy rownież do wszystkich podkrakowskich gmin między innymi: Zielonki, Michałowice, Kocmyrzów-Luborzyca, Wielka Wieś, Zabierzów, Liszki, Czernichów, Skawina, Mogilany, Świątniki Górne, Wieliczka, Biskupice, Niepołomice, Igołomia-Wawrzeńczyce, Kocmyrzów-Luborzyca