parallax background

Montaż klimatyzacji Kraków


Jeśli poszukujesz specjalistów, którzy wykonają dla Ciebie montaż klimatyzacji w domu, pracy (biurze) czy w innym pomieszczeniu, skorzystaj z oferty firmy Reklimatic. Zajmujemy się kompleksowymi usługami montażu klimatyzacji i pomp ciepła. Oferujemy szybką i solidną realizację urządzeń wielu czołowych producentów urządzeń do chłodzenia, grzania oraz osuszania powietrza.

Działamy we wszystkich dzielnicach miasta Kraków: Stare Miasto, Dzielnica II Grzegórzki, Prądnik Czerwony, Prądnik Biały, Krowodrza, Bronowice, Zwierzyniec, Dębniki, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Swoszowice, Podgórze Duchackie, Bieżanów-Prokocim, Podgórze, Czyżyny, Mistrzejowice, Bieńczyce, Wzgórza Krzesławickie, Nowa Huta

Dojeżdżamy również do wszystkich podkrakowskich gmin między innymi: Zielonki, Michałowice, Kocmyrzów-Luborzyca, Wielka Wieś, Zabierzów, Liszki, Czernichów, Skawina, Mogilany, Świątniki Górne, Wieliczka, Biskupice, Niepołomice, Igołomia-Wawrzeńczyce, Kocmyrzów-Luborzyca

Klimatyzatory z montażem w Krakowie

Już dziś zamów kompleksową usługę doboru urządzenia, zakupu i montażu klimatyzacji w jednym miejscu. Zajmiemy się organizacją wszystkich tych elementów instalacji, doradzimy jakiej mocy czy typu klimatyzację powinniście Państwo zainstalować (ścienne, kanałowe, konsolowe, przenośne czy podstropowe). Najczęściej polecanym przez nas, jak i dostosowanym do większości pomieszczeń (klimatyzacja do domu, mieszkania czy biura) są klimatyzatory ścienne typu split lub multisplit.

Klimatyzatory typu split składają się z jednostki zewnętrznej zwanej skraplaczem oraz wewnętrznej-parownikiem. Są one ze sobą połączone przewodami, w których znajduje się czynnik chłodniczy. Są ona najczęściej montowane czy to w mieszkaniu, czy biurze. Funkcjonalne i wygodne w instalacji urządzenia dobierzecie Państwo zgodnie z wymaganiami estetycznymi, my natomiast doradzimy wybór właściwej mocy czy producenta. Oferujemy montaż jednostek różnych mocy (w zależności od wielkości kubatury pomieszczenia).

Jeśli natomiast schładzanych jednocześnie ma być większa ilość pomieszczeń, zazwyczaj najlepszym wyborem jest właśnie system klimatyzacji multisplit. Pozwala on na połączenie kilku jednostek wewnętrznych z jednostką zewnętrzną. Do połączeń klimatyzacji typu multisplit wymagane jest zastosowanie mocniejszej jednostki zewnętrznej i dodatkowego elektronicznego zaworu rozprężnego, który odpowiednio dawkuje czynnik chłodniczy do danej jednostki wewnętrznej. Całą instalację przeprowadzamy profesjonalnie, dlatego nie muszą się Państwo przejmować aspektami technologicznymi.

Montaż klimatyzacji w domu i pracy


Działamy w drugim co do wielkości mieście Polski, czyli Krakowie, jednym z ważniejszych ośrodków gospodarczych w kraju. Atrakcyjny i intensywnie rozwijający się obszar to również i większa urbanizacja i ruch pojazdów, a co za tym idzie więcej generowanego ciepła w mocno zagęszczonych rejonach Krakowa i okolicy.

Same zmiany klimatyczne to również coraz większe wahania temperatur, skutkujące często bardzo gorącymi okresami w roku, które zmuszają nas wszystkich do montażu klimatyzacji nie tylko w miejscu zamieszkania, ale również miejscu pracy.

Pracujemy z najlepszymi producentami klimatyzacji